Jump to content
Sign in to follow this  
baudelabraila

Anulare Cerere admin Bau

Recommended Posts

Regulament necitit si daca facem repede un calcul rapid 31-17=14 nush cat de multa experienta ai acummulat tu pana la 14 ani in adminare dar deaorece suntem la inceput si avem nevoie de mai multi admini eu sunt pro pentru a-ti oferi o sansa in care vei fi testat.

Regulament necitit. Contra. 

Hitman Agency - Poze din cadrul agentiei / Photos from Agency - Hitman  Agency - buGGed.ro

eram mic si jucam chiar f bine pe vremea cand nu avea lumea pc acasa se ducea la internet si se juca ori lua long toata noaptea

2 hours ago, Paul said:

Regulament necitit si daca facem repede un calcul rapid 31-17=14 nush cat de multa experienta ai acummulat tu pana la 14 ani in adminare dar deaorece suntem la inceput si avem nevoie de mai multi admini eu sunt pro pentru a-ti oferi o sansa in care vei fi testat.

Depinde de norocul fiecaruia, eu sunt din 2000 si joc de la 6 ani, ciudat, nu? Am avut bulan maxim ca mama este profa si avea nevoie de PC acasa, norocul facand sa fiu bagat in seama de tipul clasic care exista in perioada respectiva ce baga windows si sa ajung la 6 ani sa joc cs cu boti (toti stim cate unul), de la 7-8 ani umblam la sala de net la 2-3 zile si jucam in LAN (am un vecin ce detinea o sala si baiatul este de aceasi varsta cu mine), tacsu juca Warcraft (nu wow), Dota 1, Diablo, StarCraft....lista continua si la fel si bulanul meu in lumea gaming-ului. Ca si-a adus acasa pc bomba si jucam hl2 cand a aparut....of, ce amintiri.... :))

On-topic: Pro, sa citesti regulamentul si sa stii ca la sedintele de pe TeamSpeak 3 prezenta este obligatorie (sunt rare oricum si scurte).

Link-uri utile, nu ezita sa le folosesti! 😁
Counter-Strike 1.6 (AMXX) Support - click aici

Si MU online era misto, chiar joaca lumea inca.
Pacat, aveai potential, poate revii cu alta cerere.

Link-uri utile, nu ezita sa le folosesti! 😁
Counter-Strike 1.6 (AMXX) Support - click aici

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...