Jump to content

Reclamatie ADMIN

SavagE
 Share

Recommended Posts

1. Nick (In-Game) dvs: SavagE
2. Numele adminului reclamat: <<Vijai>> 
3. Data si ora: 10-oct-2021 9:44
4. Motiv reclamatie: ban fara motiv 
5. Dovada (Video, Demo, Poza)

am intrat am jucat doar o runda .... el juca cu un afk... si deodata dupa ce i-am dat head... mi-a dat ban fara motiv....

PS: totusi am 30 ani.... credeti ca-mi arde de jucat cu coduri?? eu am intrat sa-mi mai aduc aminte si eu de copilarie..... dar cand vad asa ceva ma refer cu admini dand ban fara motiv aiurea.... deja mi se urca parul in cap.... unde mai este copilaria care a fost odata??

20211010094537_1.jpg

Edited by SavagE

• SavagE changed the title to Reclamatie ADMIN

Ban dat "aiurea in tramvai".  

In primul rand trebuie sa ai un motiv bine intemeiat ca sa dai ban sau cel putin sa il scri la partea de "reason".

Daca ban-ul este dat intr-adevar degeaba propun avertisment incluzand -1 la grad. Nu de alta dar admini de genul trag server-ul in jos, si asa nu prea avem playeri,

Sa vedem ce vor spune si colegii mei + Vijai. 

Edited by cLau.
  • Thanks 1

eu tin sa cred ca juca cu acel afk pt a face rank.... si se pare ca l-am deranjat eu si s-a gandit sa imi dea ban.... putea sa-mi spuna cu frumosul bai nene vreau sa fac rank sa imi maresc gradul de admin... si intelegeam nu sunt absurd..... dar nu sa dea ban asa aiurea..... eu recomand ca accesele sa fie bine umblate ca din ce stiu helper nu ar trebui sa aibe acces la ban..... stima si respect detinatorului!

Alo alo prietene !

intr’adevar nu exista o explicatie buna! Sincer 

Se mai intampla in viata sa facem si erori ! 
singur motiv pentru care te’am banat este :

Ca tot intra unu cu ip rotabil si toate codurile posibile

ma refer la speed , aim, wall ! 
si de fiecare data cnd il banam ! In secunda 2 erea inapoi cu alt nick alt ip .. 

ce pot sa spun “Scuzele mele” 😕

Am crezut ca e accelas player ... 

Si dk erea asea Cum spui sau crezi tu nu dadeam 

ban dadeam kick daca as fi vrut sa fiu singur pe server ! Ceea ce nu imi sta in caracter sunt bineveniti toti playeri nu sunt nebun sa ma urc pe pereti si sa alerg pe mapa de nebun ! 
logic ca vroiam playeri sa ma joc ! 
altfel care mai e logica jocului ! 
Ti’am spus Si O Repet ! 
Tot o data cu scuzele mele daca vrei sa le accepti bn daca nu sa fi sanatos mai mult de atat nu pot face ! 
Ghinionul tau ti’am explicat si la headu’ care mi la’i dat nu am facut mare diferenta intre tn si celalat infect ! De aceea nu exista o dovada ! 
Daca crede’ti ca trebuie sa fiu sanctionat ..

pt greseala mea sunt se acord si imi asum 

altcv nu pot sa fac . 
Multumesc si o zi buna 👋

Edited by Vijai
  • Thanks 1

Eu zic ca banul ar trebui sa iti ramana avand in vedere ca tu acu 1- 2 sapt ai luat ban pentru un motiv si tot tu ai intrat cu alt nume si ai spus ca esti Frannk cum ai spus si acm pe srv afiramd ca ai antiban in loc sa faci atunci cerere. Ai continuat sa joci. 

https://imgur.com/a/ZruCUN4  - dovada cand ai zis ca ai antiban atunci seara dupa ce ai fost banat pe respectivul motiv de wall 

Eu zic sa te uiti la poze daca nu esti tu "FRANNK" inseamna ca cineva se da drept tine doar ca sa ia unban . Nu e nici o vrajeala daca tu esti "FRANNK" inseamna ca ai continuat sa joci pe srv dupa banul dat si nu ai facut cerere de unban. Daca acel "FRANNK" se da drept tine imi pare rau ca ai luat ban pe degeaba.

pai bun.... eu nu sunt nici un frank.... si o intrebare am.... cum puteti demonstra ca am fost eu acel frank?? 

deci repet.... am 30 ani... si am si copil.... nu-mi arde de magarii la drumul mare.... sunt om serios cu capul pe umeri....

EDIT: nu vreau sa ramana fara grad ca acuma am inteles situatia.... este decizia voastra daca vreti sa ma credeti sau nu..... eu chiar nu stau de prostii de genul sa intru fara steam si cu coduri si cu diverse nume.... nu-mi plac chestiile de genul....  deci va rog sa nu ii scoateti adminul la baiat! nu are nici o vina el

Edited by SavagE
  • Thanks 1

Ma bucur ca ai inteles ! Si ca ne’am lamurit 

Inca o data imi pare rau pt banul ...primit 😞

din pacate ! Ai fst omul nepotrivit in momentul

nepotrivit 😞 ... si ca naiba mi-ai dat si headu’ 

ala urat doar ce’ai intrat (plus din saritura) .. 

automat na’m stat pe ganduri... totusi imi pare raw pt tn !

Sper sa ti se scoata’l banul ct mai curand posibil !

Spor si o seara buna aLL 👋

App o mica Paranteza “ Ct despre Colegul Meu cLau. ! ! ! Inainte sa tai sa spanzuri sau sa arunci cu noroi in cnv ! Cere ai tu o explicatie sau astpt un un rsp .. zic eu nu te contrazic e dreptuL tau sa iti dai cu parerea .. Dar totusi exagerezi putin prietene .. zic eu .. si crede’ma ca imi fac treaba destul de bine 

si nu cred ca trag vreun sv in jos 🤦🏻 Sunt un Om foarte popular glumet haios .. dragut .. baiat bun 

am multe calitati iar ceilalti care ma stiu si ma cunosc totusi ct de putin !!! Pot confirma asta ! 
in fine nu vreau sa fiu rautacios ... dar ai fost ca’m aspru zic u cu comm de mai sus !

as zice sa iti faci si un banlist totusi daca tot ai admin si esti moderator 👍 

si daca tot il ai al trebuie sa il ai pe merit sa isi faca treaba accesul ala ori il avem degeaba ! 
doar sa avem un loc liber oricand am intra pe sv !

erea mai usor si cu slot !  Decat sa tii locul ala ocupat 😉 sincer e prima oara care te vad pot spune de 20 de zile aprp consecutive fara doar si poate nu te’am. Vz. O data pe sv ! 
si apari aici dn senin sa ma judeci pe mn sa faci obsv si sa discriminezi !!

fara sa ma cunosti ! ! ! Sau a sti cum si in ce fel adminez ! 
Asta e tot ce am avut de Sp “

Inca o data seara buna all pwp😘👋

• Thanks 1

head nu l-am dat din saritura... am sarit si dupa am dat head.... adica eram in picioare cand am dat head..... iti poate confirma clau pt ca m-a vazut cum joc polar.... a crezut si el ca am cod dar a vazut ca am steam.... si eu fara steam nu intru nici daca s-ar rupe pamantul in 2.... imi place sa joc corect si banul este scos... am ip dinamic..... de fapt cam toata lumea in ziua de astazi are ip dinamic... dar o sa ma mut pe static sa nu mai fie probleme de genul....

Edited by SavagE
  • Thanks 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...