Jump to content
Sign in to follow this  
o ratusca

Reclamatie Sparrow

Recommended Posts

Posted (edited)
  1. Nick-ul tau profesoara Adela
  2. Nick-ul adminului reclamat: Jack Sparrow
  3. Data/Ora/Harta 7.06.2021/20:10/fy_cluj
  4. Motiv reclamatie domnul joaca cu WALL
  5. Dovezi (print sau demo)  ps: cheama-ti prietenii sa te sustina, succes 😘

jack.dem

Edited by o ratusca
  • Like 1

Dragut demo. L-am urmarit cu atentie. Dupa cum poate vedea orice jucator de cs tot ce fac este sa ma folosesc de sunet si radar ( ce imi arata colegii morti) ca sa incerc sa induc pozitia adversarilor mei, pe mapa fy_cluj daca esti atenta si ai casti bune se aude dintr-o baza in alta , mai ales la 2 metrii. Nu vad ce este in neregula in acest demo dar astept sa isi dea si altii cu parerea , si nu am inca prieteni aici sa ma sustina ( avand in vedere ca sunt nou suntem doar colegi momentan) deci nu cred ca se pune problema de favoritisme. E cam greu sa acuzi un player de wall intr-un demo in care mai mult ia bataie dar daca asta e opinia ta o rescpect. Ma bucur ca ti-ai manifestat dreptul civilizat si indiferent de decizie te mai asteptam pe serverul acesta, bafta!

Uite unul dintre prietenii tai ce te sustin. Recunoaste si asuma-ti ca ai gresit, e simplu 🙂 Dar vedem decizia adminilor cu experienta, zic. Esti incepator in de-ale CS-ului. Daca adminii sunt corecti, in secunda 2 iti pierzi drepturile pe server. Mie nu imi pasa ce se intampla, joc foarte rar... Si, apropo, am impresia ca te-am mai vazut pe alt server tot cu wall 🙂 Nu ii dau numele ca sigur te simti :)) succes

Numeste tot ce vrei nu este o problema, cat despre flame e prima zi in care a intrat pe server , daca asta inseamna prieten la tine eu ma abtin, dupa cum am mentionat mai sus jucatorii cu experienta nu o sa zica niciodata de wall in acel demo, daca omul meu moare in apropierea mea, e normal sa stiu ca vine un adversar, sau daca se arunca grenada la fel, nu mai pun sunet care pe fy cluj este foarte evident, daca tu nu stii harta este problema ta, eu personal am multe ore jucate pe aceasta harta si tot ce am facut a fost sa stau camp si sa ma folosesc de grenazi si colegi ca sa imi dau seama din ce parte vin adversarii + sunet, iar cu awp nici nu imi amintesc daca am incercat sa dau prefire in pozitiile clasice unde se afla adversarii dar sper ca am dat ca sa para mai convingator demo-ul

Uite aici si pozele facute de ownerul acestui server ca sa nu mai vorbesti de favoritisme https://imgur.com/a/CwexhBV

P.S . : daca vad ca jucatorul se retrage dupa o cutie sau perete este normal sa trag in continuare pentru ca stiu ca este acolo si glontul trece prin perete, asta nu inseamna wall ci iq > 20 , sa stii ca si tu poti trage asa, astept sa imi explici si fazele in care am fost surprins de adversari, unde era wallul meu acolo?

Sa imi spui daca mei vrei dovezi , stau la dispozitia ta 

Si da se vede ca nu prea joci des, pentru ca nu cunosti arta jocului. Eu joc de 10 ani si inca sunt praf pe langa altii...